Muzyka i zabawy weselne

VIDEO: piosenki dla rodziców na wesele

Posłuchajcie 10 nieoczywistych piosenek idealnych na dedykację dla Waszych rodziców. Wśród nich utwory bardzo wzruszające i te nieco zabawniejsze!

10 PIOSENEK DLA RODZICÓW NA WESELERodzicie zapowiedzieli, że Was wydziedziczą, gdy tylko zadedykujecie im na swoim weselu piękną ale już ogarną piosenkę Urszuli Sipińskiej „Cudownych rodziców mam”? Mamy dla Was 10 mniej oczywistych piosenek idealnych na wspólny taniec z rodzicami. Niektóre są szalenie wzruszające, inne bardzo zabawne. Są wśród nich te tradycyjne idealne do prostego tańca i te nowoczesne, do których możecie przygotować cały układ taneczny z rodzicami. Posłuchajcie i wybierzcie tą dla siebie!

No. 1 :: Al Martino – Daddy s Little Girl
No. 2 :: Daddy s Hands - Holly Dunn
No. 3 :: The Beatles – Sheis Leaving Home
No. 4 :: Nat & Natalie Cole - Unforgettable
No. 5 :: Kenny Rogers - Through the Years
No. 6:: Marilyn Monroe - My heart belongs to Daddy
No. 7:: Czesław Niemen i Czarno Czarni – Mamo nasza mamo
No. 8 :: Madonna - Mother and FatherNo. 9 :: Wojciech Młynarski – Nie ma jak u mamyNo. 10 :: Maryla Rodowicz – Co się stało z naszą mamą?<


  Zobacz również...
 • Profesjonalny śpiewak na ślubie i weselu
  Profesjonalny śpiewak na ślubie i weselu Ceremonia ślubna jest momentem niezwykłym, który chcielibyśmy zapamiętać na długo. Warto podkreślić ten moment piękną oprawą wokalną Mszy Świętej. Pomyślcie także o recitalu muzyki klasycznej na przyjęciu weselnym. W repertuarze znaleźć się mogą przeboje musicalowe i operetkowe (standardy światowe) pięknie opowiadające o miłości.
 • Whitney Houston piosenki o miłości
  Whitney Houston piosenki o miłości Posłuchaj najpiękniejszych piosenek o miłości w wykonaniu Whitney Houston. 10 niezapomnianych utworów idealnych na pierwszy taniec.
 • Pierwszy taniec: top 10 piosenek anglojęzycznych
  Pierwszy taniec: top 10 piosenek anglojęzycznych Nasza Czytelniczka zwróciła się do nas z prośbą o doradzenie anglojęzycznych utworów na pierwszy taniec. Odsłuchajcie naszą playlistę najpiękniejszych piosenek.
 • Top 5 zespołów na wesele w Warszawie
  Top 5 zespołów na wesele w Warszawie Organizujecie ślub w Warszawie? Poszukujecie dobrego zespołu na wesele? Zobaczcie oferty zespołów ślubnych w Warszawie, którzy są warte polecenia.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Pick the best writing service to fulfill your needs! Our company's aim is to provide customers with quality academic writing of any difficulty and span. https://www.lifetipspro.com/is-technology-good-or-bad-for-us/ ... [Idź do bloga]