Miejsce na wesele

Wielkanocne dekoracje ślubne i weselne: zdjęcia i pomysły

Bierzesz ślub w Wielkanoc? Koniecznie zaakcentuj ten fakt w dekoracjach ślubnych. Już teraz pomyśl o elementach, które oddadzą ten wyjątkowy moment. Oto propozycje.

Wielkanocne elementy dekoracyjne można kupić w wielu sklepach internetowych, m.in. <a href=http://www.slubclick.com/slub/dekoracje-slubne/multideco.html target="_blank">Multideco</a>

Wielkanocne elementy dekoracyjne można kupić w wielu sklepach internetowych, m.in. Multideco

Autor: Paulina Sygnatowicz

Wielkanoc to wspaniały moment na zmianę stanu cywilnego. Odradzający się po zimie świat zwiastuje nowe życie. To także moment symboliczny dla Waszego związku, który wchodzi na nowy etap. Warto ten fakt podkreślić w dekoracjach sali na wesele.

Wiosenne kwiaty: tulipany i żonkile, ale także trawa w doniczce czy rzeżucha z powodzeniem mogą zdobić weselny stół. Pisanka z czekolady, jako drobny upominek dla gości, kolorowe doniczki wypełnione jajkami i kwiatami, motyle jako ozdoby kieliszków… To wszystko tworzyć będzie wielkanocny nastrój. Kolory? Pastelowe: niebieskie, różowe i żółte, jak słońce, które z pewnością będzie świecić tego dnia!

Wielkanocne elementy dekoracyjne kupisz w sklepach internetowych
Internetowe sklepy z dekoracjami ślubnymi


<
głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]