Zaproszenia ślubne i akcesoria

Winietki, wizytówki, bileciki na weselnym stole: zdjęcia i pomysły

Winietki są obecne na każdym weselnym stole. Ułatwiają odnalezienie gościom ich miejsc, jednak są także ozdobą. Dobrze zaaranżowane mogą stać się wspaniałą pamiątką czy prezentem dla gości. Wszystko zależy od inwencji państwa młodych lub dekoratorki. Oto pomysły redaktorek Wedding Sisters!

Autor: Wedding Sisters
Foto: ardentphotography.blogspot.com, italiancountrywedding.com, kimlephotography.blogspot.com, intimateweddings.com, alexandpatty.com

Najbardziej klasyczne winietki, z nadrukowanym imieniem i nazwiskiem na zgiętej w trójkąt tekturce pasują to kontrastującego pstrokątnego stołu lub wręcz przeciwnie do eleganckiego nakrycia. Te z wycinanym laserowo wzorkiem są niezwykle efektowne i dobrze prezentują się przy zastawie.

Dość ekstrawagancką formą winietek są krzesełka imitujące miejsca gości. Przyciągają uwagę i ustawione na talerzach lub obok mogą stać się jedną z głównych ozdób stołu.

Winietki w komplecie z etykietkami na alkohol będą tworzyły wytworne połączenie. Jeśli wykorzystamy do ich wykonania tego samego materiału i dekoru mogą stać się wyjątkową ozdobą naszego stołu weselnego.

Miłym prezentem może okazać się pudełeczko, będące jednocześnie wizytówką gościa. W środku może znaleźć się coś słodkiego lub małe zdjęcie państwa młodych z podziękowaniem za przybycie. Ciekawym pomysłem jest wbicie wizytówki w pralinę i ustawinie jej przy miejscu gościa.

<
głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

test 123 test [Idź do bloga]