Suknie ślubne

Wygodna suknia ślubna tylko na wesele: zdjęcia

Czy wybierając suknię ślubną bierzesz pod uwagę to, czy będzie wystarczająco wygodna albo praktyczna? Oczywiście-nie :) Suknie ślubna ma za zadanie zdobić Pannę Młodą i olśniewać. Niestety większość sukien ślubnych, mimo że bardzo pięknych, z wygodą nie ma nic wspólnego. Zastanów się zatem, czy nie warto może zainwestować w drugą suknię - na wesele.

Bardzo elegancka i klasyczna suknia idealna na wesele. Nie krępuje ruchów, a wygląda fantastycznie!

Bardzo elegancka i klasyczna suknia idealna na wesele. Nie krępuje ruchów, a wygląda fantastycznie!

Autor: Aleksandra Łańcucka

Czy wybierając suknię ślubną bierzesz pod uwagę to, czy będzie wystarczająco wygodna albo praktyczna? Oczywiście, że nie! :) Suknie ślubna ma za zadanie zdobić Pannę Młodą i olśniewać. Niestety większość sukien ślubnych, mimo że bardzo pięknych, z wygodą nie ma nic wspólnego. Zastanów się zatem, czy nie warto może zainwestować w drugą suknię - na wesele.

Coraz więcej Panien Młodych decyduje się na zakup dwóch sukien ślubnych. Tą pierwszą, najważniejszą, będą miały na sobie w trakcie ceremonii ślubnej. Drugą przeznaczają specjalnie na wesele. Zapytacie pewnie: dlaczego? Otóż powód jest prosty. Wiele klasycznych sukien ślubnych idealnych do kościoła, po prostu nie nadaje się do tańca, czy zabaw weselnych. Usztywniane gorsety, koła i długie treny rzeczywiście nie sprzyjają tanecznym szaleństwom. Druga suknia ślubna jest zatem idealnym rozwiązaniem.

Druga suknia ślubna jest oczywiście dodatkowym wydatkiem, ale mimo wszystko warto przemyśleć takie rozwiązanie. Po pierwsze, wspomniana wygoda. Po drugie, cóż... która z nas nie lubi się przebierać w coraz to nowe kreacje? :) Kolejnym powodem może być również możliwość dopasowania weselnej sukienki do motywu przewodniego, bądź kolorów przewodnich. Druga suknia nie musi (choć oczywiście może) być biała i długa. Jeżeli boisz się eksperymentować z suknią na ślubie, masz idealną okazję, żeby zaszaleć z kreacją na wesele!

Koniecznie zobaczcie naszą galerię zdjęć weselnych sukien dla Panny Młodej. Może zdecydujesz się na takie rozwiązanie?:)
<


  Zobacz również...
 • Suknie ślubne: Trendy 2011
  Suknie ślubne: Trendy 2011 Pierwsi projektanci już pokazali swoje suknie ślubne na 2011 rok. Ich propozycje nie odbiegają znacznie od tego, co było modne w 2010 roku, śmiało więc będzie można pokusić się o suknię ślubną z wyprzedaży. Oto kilka wiodących trendów na 2011 rok.
 • Suknia ślubna a typ sylwetki: galeria zdjęć
  Suknia ślubna a typ sylwetki: galeria zdjęć Mało która z nas, drogie panie ma idealną figurę. Dobrze dobrana suknia ślubna bez problemu ukryje nasze wady i wyeksponuje zalety. Na szczęście wybór modeli jest tak ogromny, że każda z nas znajdzie coś w sam raz dla siebie. Oto dziesięć naszych propozycji konkretnych sukni ślubnych do każdego typu sylwetki.
 • Twoja idealna suknia ślubna: trendy na 2010 rok
  Twoja idealna suknia ślubna: trendy na 2010 rok Klasyczna suknia i nowoczesne dodatki. Tak powinna wyglądać panna młoda A.D. 2010. Proste materiały: kaszmir, jedwab ozdobione delikatną koronką przewiązane mocnymi akcentami. W tym roku stawiamy na kontrasty. Oto kilka najważniejszych trendów w sukniach ślubnych 2010.
 • Suknie ślubne projektu Vera Vang na 2011 rok
  Suknie ślubne projektu Vera Vang na 2011 rok Pudrowo, zwiewnie, niewinnie. Albo wręcz odwrotnie: kobieco i zmysłowo. Tak powinna wyglądać Panna Młoda według Very Wang. Oto dziesiesięc jej propozycji na 2011 rok.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

test 123 test [Idź do bloga]