Dodatki ślubne

Zimowa panna młoda

Płaszcze, czapki, bolerka- a wszystko to stworzone z myślą o zimowych pannach młodych. Obejrzyj naszą galerię i przekonaj się, że w zimowym wydaniu panna młoda też może być zachwycająca.

Zimowa suknia ślubna z długim rękawem i stójką.

Zimowa suknia ślubna z długim rękawem i stójką.

Autor: Katarzyna Merska-Pietrak

Przed zimową panną młodą stoi z pozoru trudne zadanie. Każda kobieta chce w tym dniu wyglądać olśniewająco, a śnieg, mróz czy deszcz może to skutecznie utrudnić. Projektanci sukien ślubnych nie pozostawiają jednak panien młodych samych sobie i spieszą im z pomocą.

Bolerko, płaszcz a może peleryna?

Zimowe panny młode mają przed sobą masę możliwości. W salonach mody ślubnej można dziś kupić nie tylko zaprojektowane specjalnie na tę porę roku suknie ślubne, ale też dostojne płaszcze, bolerka czy peleryny, które skutecznie ochronią przed mrozem. Nawet jeśli planujemy zakup białego zimowego płaszcza, warto dodatkowo rozważyć kupno bolerka. Może się ono przydać w czasie wesela czy podczas ceremonii ślubnej.

Praktyczne dodatki

Oglądając naszą galerię, zwróćcie koniecznie uwagę na ciekawe dodatki- czapki, rękawiczki czy torebki. Są one projektowane specjalnie z myślą o zimowych pannach młodych i nie tylko chronią przed chłodem, ale też doskonale uzupełniają strój ślubny.
<


    Zobacz również...
  • Opaski i kwiatki zamiast welonu: trendy 2010 - 2011
    Opaski i kwiatki zamiast welonu: trendy 2010 - 2011 Welony wychodzą z mody. Zamiast nich projektanci proponują opaski, kwiaty, kapelusze. To bardzo stylowe i trendy. Zresztą zobaczcie same.
  • Suknie ślubne: Trendy 2011
    Suknie ślubne: Trendy 2011 Pierwsi projektanci już pokazali swoje suknie ślubne na 2011 rok. Ich propozycje nie odbiegają znacznie od tego, co było modne w 2010 roku, śmiało więc będzie można pokusić się o suknię ślubną z wyprzedaży. Oto kilka wiodących trendów na 2011 rok.

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

test 123 test [Idź do bloga]