Przyjęcie weselne

Animator dla dzieci na weselu

kk

dzieci na weselu
Autor: Oliwia Mielnik/Magenta Group

Narzeczeni często zastanawiają się, czy zapraszać dzieci na wesele, czy zasugerować rodzicom, by pozostawili swoje pociechy w domu pod opieką rodziny, znajomych lub niani. Niewiele par zdaje sobie jeszcze sprawę z możliwości zatrudnienia podczas uroczystości ślubnej profesjonalnego animatora zabaw dla dzieci (lub animatorów), którzy kreatywnie zorganizują dzieciom czas i odciążą dorosłych zapewniając im spokój i umożliwiając dobrą zabawę we własnym gronie.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
MAGENTA GROUP Magenta Group to agencja eventowa z Krakowa, która kompleksowo organizuje atrakcje weselne i przedweselne. Specjalizuje się w animacjach imprez dla dzieci i dorosłych, w pokazach tańca oraz w prowadzeniu zabaw dla gości podczas uroczystości. Magenta Group z pasją i profesjonalizmem podchodzi do każdej imprezy. Zobacz więcej >>
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rodzice świętują, a dzieci zostają w domu, czyli opiekunka w akcji

Zaprosiliście swoich gości na wesele. Zaznaczyliście w zaproszeniach, że oczywiście mile widziane są wszystkie dzieci. Jesteście przekonani, że to wystarczy, aby zmotywować rodziców maluchów do uczestniczenia w tak ważnym dla Was dniu. Czy zdajecie sobie sprawę, co w takiej sytuacji pomyśli rodzic? Pierwszą refleksją będzie zapewne - „Z kim mogę zostawić dzieci?”.
Następnym ruchem osób zaproszonych, które posiadają dzieci, będą najprawdopodobniej poszukiwania niani – telefony do rodziny i znajomych, a jeśli to zawiedzie, zostaje ostatnia deska ratunku, czyli ogłoszenia w Internecie. Nie każdy rodzic zdecyduje się jednak na pozostawienie maluchów pod opieką osoby, co do której nie ma 100% zaufania.
Rodzice w opisanej sytuacji mają zatem dwie opcje – zabrać dzieci na uroczystość weselną ze sobą i liczyć na to, że „jakoś to będzie” lub wynająć opiekunkę, która zostanie z dziećmi w domu. Istnieje także trzecie wyjście, coraz modniejsze: wynajęcie animatora zabaw przez Nowożeńców!

Animator zabaw dla dzieci na weselu

Okazuje się, że jako Młoda Para możecie zadbać o komfort gości, którzy są rodzicami, zapewniając ich maluchom profesjonalną opiekę animatora, a dorosłym spokój i możliwość skorzystania z atrakcji przygotowanych na wesele. Animator dla dzieci to osoba, która zajmuje się nimi podczas eventów, uroczystości rodzinnych, festynów, pikników, a ostatnio również wesel. Odciąża rodziców i zapewnia dzieciom kreatywną zabawę.
Ciężar finansowy zatrudnienia animatora zabaw dla dzieci zostaje wówczas przeniesiony z gości na Nowożeńców. Nie jest to jednak duży wydatek w skali kosztów organizacji całej uroczystości. Za animacje trwające kilka godzin, prowadzone przez jedną osobę, trzeba zapłacić ok. 500 zł. Warto pamiętać, że przy rezerwacji terminu z dużym wyprzedzeniem, firmy oferują atrakcyjne rabaty i promocje First Minute.

Animator zabaw dla dzieci vs opiekunka

Zapewnienie obsługi animatorów podczas wesela pozwala rodzinom spędzić czas wspólnie. Nie chodzi o to, aby izolować maluchy, ale o to, by zapewnić im fantastyczną zabawę i skupić ich uwagę na animatorze i proponowanych przez niego rozrywkach. Animator nie jest nianią, która siedzi w kącie i odlicza czas do zakończenia pracy. Profesjonalny animator ma wiedzę z zakresu pedagogiki, a także procesów grupowych, zna gry i zabawy i potrafi dopasować je do wieku dzieci, maluje twarze, modeluje balony, jednym słowem jest „człowiekiem – orkiestrą”.
Profesjonalni animatorzy dla dzieci prowadzą gry i zabawy integracyjne, ale również zapewniają atrakcje w postaci dużych baniek mydlanych, czy zabaw z chustą animacyjną. Narzeczeni mogą wybierać spośród kilkunastu scenariuszy tematycznych, jak na przykład piraci, wróżki i magowie, księżniczki, cyrk i klaun, a także zdecydować się na miks wszystkiego i dać animatorom dowolność w doborze gier i zabaw dla najmłodszych.
Profesjonalna agencja eventowa, zatrudniająca animatorów zabaw dla dzieci, posiada wiedzę i doświadczenie, by zaproponować usługę dopasowaną do potrzeb maluchów, ale także, by sprostać oczekiwaniom Młodej Pary. Warto pomyśleć z wyprzedzeniem o najmłodszych gościach wesela i zaproponować ich rodzicom komfort, bezpieczeństwo i dobrą zabawę dla ich pociech z wykwalifikowanymi animatorami zabaw.

<


  Zobacz również...
 • Ślub i wesele w górach: zdjęcia i pomysły
  Ślub i wesele w górach: zdjęcia i pomysły Zastanawiacie się nad wyborem klimatycznego miejsca zimowego ślubu i wesela? Idealnym pomysłem będą wspaniałe polskie góry!
 • Ślub i wesele z klockami LEGO
  Ślub i wesele z klockami LEGO Klocki LEGO przywołują na myśl takie słowa jak dzieciństwo, beztroska i dobra zabawa. Dzięki tym jednoznacznym skojarzeniom mogą być radosnym, niespodziewanym motywem przewodnim niejednego wesela.
 • Pomysły na nietypowe menu weselne
  Pomysły na nietypowe menu weselne Weselne menu zazwyczaj jest bardzo przewidywalne.Większość z przyszłych par młodych rezygnuje z nowoczesnych, oryginalnych potraw na rzecz dobrze znanych i tradycyjnych posiłków. Nieśmiertelne pozycje w weselnym menu takie jak rosół, barszcz czerwony czy krokiety z mięsem mogą wydawać się nudne, jednak wbrew pozorom są najbardziej lubiane.
 • 10 mitów dotyczących organizacji wesela
  10 mitów dotyczących organizacji wesela W szaleństwie ślubnych przygotowań nie trudno wpaść w pułapkę „prawd uniwersalnych” dotyczących organizacji ślubu i wesela. Poznajcie zatem najpopularniejsze weselne mity i … nie dajcie się im zwieść!

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]