Przyjęcie weselne

Animator dla dzieci na weselu

kk

dzieci na weselu
Autor: Oliwia Mielnik/Magenta Group

Narzeczeni często zastanawiają się, czy zapraszać dzieci na wesele, czy zasugerować rodzicom, by pozostawili swoje pociechy w domu pod opieką rodziny, znajomych lub niani. Niewiele par zdaje sobie jeszcze sprawę z możliwości zatrudnienia podczas uroczystości ślubnej profesjonalnego animatora zabaw dla dzieci (lub animatorów), którzy kreatywnie zorganizują dzieciom czas i odciążą dorosłych zapewniając im spokój i umożliwiając dobrą zabawę we własnym gronie.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
MAGENTA GROUP Magenta Group to agencja eventowa z Krakowa, która kompleksowo organizuje atrakcje weselne i przedweselne. Specjalizuje się w animacjach imprez dla dzieci i dorosłych, w pokazach tańca oraz w prowadzeniu zabaw dla gości podczas uroczystości. Magenta Group z pasją i profesjonalizmem podchodzi do każdej imprezy. Zobacz więcej >>
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rodzice świętują, a dzieci zostają w domu, czyli opiekunka w akcji

Zaprosiliście swoich gości na wesele. Zaznaczyliście w zaproszeniach, że oczywiście mile widziane są wszystkie dzieci. Jesteście przekonani, że to wystarczy, aby zmotywować rodziców maluchów do uczestniczenia w tak ważnym dla Was dniu. Czy zdajecie sobie sprawę, co w takiej sytuacji pomyśli rodzic? Pierwszą refleksją będzie zapewne - „Z kim mogę zostawić dzieci?”.
Następnym ruchem osób zaproszonych, które posiadają dzieci, będą najprawdopodobniej poszukiwania niani – telefony do rodziny i znajomych, a jeśli to zawiedzie, zostaje ostatnia deska ratunku, czyli ogłoszenia w Internecie. Nie każdy rodzic zdecyduje się jednak na pozostawienie maluchów pod opieką osoby, co do której nie ma 100% zaufania.
Rodzice w opisanej sytuacji mają zatem dwie opcje – zabrać dzieci na uroczystość weselną ze sobą i liczyć na to, że „jakoś to będzie” lub wynająć opiekunkę, która zostanie z dziećmi w domu. Istnieje także trzecie wyjście, coraz modniejsze: wynajęcie animatora zabaw przez Nowożeńców!

Animator zabaw dla dzieci na weselu

Okazuje się, że jako Młoda Para możecie zadbać o komfort gości, którzy są rodzicami, zapewniając ich maluchom profesjonalną opiekę animatora, a dorosłym spokój i możliwość skorzystania z atrakcji przygotowanych na wesele. Animator dla dzieci to osoba, która zajmuje się nimi podczas eventów, uroczystości rodzinnych, festynów, pikników, a ostatnio również wesel. Odciąża rodziców i zapewnia dzieciom kreatywną zabawę.
Ciężar finansowy zatrudnienia animatora zabaw dla dzieci zostaje wówczas przeniesiony z gości na Nowożeńców. Nie jest to jednak duży wydatek w skali kosztów organizacji całej uroczystości. Za animacje trwające kilka godzin, prowadzone przez jedną osobę, trzeba zapłacić ok. 500 zł. Warto pamiętać, że przy rezerwacji terminu z dużym wyprzedzeniem, firmy oferują atrakcyjne rabaty i promocje First Minute.

Animator zabaw dla dzieci vs opiekunka

Zapewnienie obsługi animatorów podczas wesela pozwala rodzinom spędzić czas wspólnie. Nie chodzi o to, aby izolować maluchy, ale o to, by zapewnić im fantastyczną zabawę i skupić ich uwagę na animatorze i proponowanych przez niego rozrywkach. Animator nie jest nianią, która siedzi w kącie i odlicza czas do zakończenia pracy. Profesjonalny animator ma wiedzę z zakresu pedagogiki, a także procesów grupowych, zna gry i zabawy i potrafi dopasować je do wieku dzieci, maluje twarze, modeluje balony, jednym słowem jest „człowiekiem – orkiestrą”.
Profesjonalni animatorzy dla dzieci prowadzą gry i zabawy integracyjne, ale również zapewniają atrakcje w postaci dużych baniek mydlanych, czy zabaw z chustą animacyjną. Narzeczeni mogą wybierać spośród kilkunastu scenariuszy tematycznych, jak na przykład piraci, wróżki i magowie, księżniczki, cyrk i klaun, a także zdecydować się na miks wszystkiego i dać animatorom dowolność w doborze gier i zabaw dla najmłodszych.
Profesjonalna agencja eventowa, zatrudniająca animatorów zabaw dla dzieci, posiada wiedzę i doświadczenie, by zaproponować usługę dopasowaną do potrzeb maluchów, ale także, by sprostać oczekiwaniom Młodej Pary. Warto pomyśleć z wyprzedzeniem o najmłodszych gościach wesela i zaproponować ich rodzicom komfort, bezpieczeństwo i dobrą zabawę dla ich pociech z wykwalifikowanymi animatorami zabaw.

<


  Zobacz również...
 • Ślub i wesele w górach: zdjęcia i pomysły
  Ślub i wesele w górach: zdjęcia i pomysły Zastanawiacie się nad wyborem klimatycznego miejsca zimowego ślubu i wesela? Idealnym pomysłem będą wspaniałe polskie góry!
 • Ślub i wesele z klockami LEGO
  Ślub i wesele z klockami LEGO Klocki LEGO przywołują na myśl takie słowa jak dzieciństwo, beztroska i dobra zabawa. Dzięki tym jednoznacznym skojarzeniom mogą być radosnym, niespodziewanym motywem przewodnim niejednego wesela.
 • Pomysły na nietypowe menu weselne
  Pomysły na nietypowe menu weselne Weselne menu zazwyczaj jest bardzo przewidywalne.Większość z przyszłych par młodych rezygnuje z nowoczesnych, oryginalnych potraw na rzecz dobrze znanych i tradycyjnych posiłków. Nieśmiertelne pozycje w weselnym menu takie jak rosół, barszcz czerwony czy krokiety z mięsem mogą wydawać się nudne, jednak wbrew pozorom są najbardziej lubiane.
 • 10 mitów dotyczących organizacji wesela
  10 mitów dotyczących organizacji wesela W szaleństwie ślubnych przygotowań nie trudno wpaść w pułapkę „prawd uniwersalnych” dotyczących organizacji ślubu i wesela. Poznajcie zatem najpopularniejsze weselne mity i … nie dajcie się im zwieść!

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Are you curious what the easiest method to "catch my cheating wife" is without a doubt? Are you pretty sure she is cheating? You prefer to get solid grounds before you address your wife as well as suspicion. You ... [Idź do bloga]