Przyjęcie weselne

Ślub i wesele w górach: zdjęcia i pomysły

Zastanawiacie się nad wyborem klimatycznego miejsca zimowego ślubu i wesela? Idealnym pomysłem będą wspaniałe polskie góry!

1
1
Autor: Aleksandra Walczak

Większość ślubów planowanych jest zazwyczaj na okres wiosennych i letnich miesięcy. Zimą wbrew pozorom może być równie, a nawet bardziej klimatycznie. Polskie, górskie miejscowości są szczególnie urokliwe gdy nie brakuje śniegu, a wyjątkowe góralskie domy obwieszone są okazałymi soplami.

Góry dają wiele możliwości na zorganizowanie niezapomnianego wesela. Piękny, zabytkowy drewniany kościółek, położony na zboczu malowniczych gór, jest wymarzonym miejscem ślubnej ceremonii niejednej pary młodej. Goście będą zachwyceni mieszkając w przytulnym góralskim pensjonacie i na pewno będą się wyśmienicie bawić w regionalnej karczmie podczas weselnej zabawy.

Menu wesela odbywającego się na południu polski powinno rozgrzewać gości, dlatego często podawana jest kwaśnica czy placki po zbójnicku, a gorący góralski grzaniec dodatkowo zachęca do dobrej zabawy. W trakcie weselnej imprezy może przygrywać nam góralska kapela grająca tradycyjne, skoczne, folkowe utwory, które poderwą do tańca wszystkich uczestników.

Ślub w górach daje możliwość zorganizowania nietypowych atrakcji, dla zaproszonych gości, których nie można by zaplanować żadnym innym miejscu. Oprócz tradycyjnych weselnych tańców, można zorganizować wypoczynek połączony z jazdą na nartach, snowboardzie czy nartach biegowych. Popularną i bardzo lubianą zimową atrakcją jest także kulig.

Warto zwrócić uwagę także bajeczne widoki ośnieżonych górskich stoków, które będą stanowić ciekawe tło dla sesji ślubnej i nadadzą zdjęciom niepowtarzalny klimat.
<


  Zobacz również...
 • Ślub i wesele z klockami LEGO
  Ślub i wesele z klockami LEGO Klocki LEGO przywołują na myśl takie słowa jak dzieciństwo, beztroska i dobra zabawa. Dzięki tym jednoznacznym skojarzeniom mogą być radosnym, niespodziewanym motywem przewodnim niejednego wesela.
 • Pomysły na nietypowe menu weselne
  Pomysły na nietypowe menu weselne Weselne menu zazwyczaj jest bardzo przewidywalne.Większość z przyszłych par młodych rezygnuje z nowoczesnych, oryginalnych potraw na rzecz dobrze znanych i tradycyjnych posiłków. Nieśmiertelne pozycje w weselnym menu takie jak rosół, barszcz czerwony czy krokiety z mięsem mogą wydawać się nudne, jednak wbrew pozorom są najbardziej lubiane.
 • 10 mitów dotyczących organizacji wesela
  10 mitów dotyczących organizacji wesela W szaleństwie ślubnych przygotowań nie trudno wpaść w pułapkę „prawd uniwersalnych” dotyczących organizacji ślubu i wesela. Poznajcie zatem najpopularniejsze weselne mity i … nie dajcie się im zwieść!
 • Scrabble jako motyw przewodni wesela
  Scrabble jako motyw przewodni wesela Scrabble to nie tylko fantastyczna rozrywka, którą kochają miliony osób na świecie. Jak się okazuje, "scrabblowe" literki mogą być także doskonałym motywem przewodnim ślubu i wesela. Zobaczcie, jak fantastycznie prezentują się na zdjęciach!

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]