Sławne śluby

Najpiękniejsze śluby gwiazd w 2012

Sezon ślubny powoli zbliża się ku końcowi, podobnie jak rok 2012. Zaczynamy więc podsumowania wszystkiego, co działo się w ślubnym świecie. Dziś pokażemy Wam najpiękniejsze i najbardziej popularne śluby gwiazd.

Autor: Aleksandra Łańcucka

Są piękne, bogate i niezwykle stylowe. Nic więc dziwnego, że stylizacje ślubne gwiazd podglądają panny młode na całym świecie, starając się upodobnić do swoich idoli lub po prostu czerpią inspiracje z ich pomysłów. Kto w tym roku inspirował najbardziej? Zobaczcie!

Choć w tym roku brakowało zdecydowanie tak wielkiego wydarzenia, jakim w roku ubiegłym był królewski ślub w Wielkiej Brytanii, to największe gwiazdy dopisały i doczekaliśmy się kilku spektakularnych wydarzeń.

Najbardziej oczekiwanym ślubem roku 2012 był z pewnością ślub Jessici Biel i Justina Timberlakea. Para faktycznie się pobrała, ale uroczystość odbyła się w wielkiej tajemnicy.

Najciekawszą kreacją była niewątpliwie, naszym zdaniem, suknia ślubna Amber Tamblyn. Słoneczna, koronkowa suknia ślubna, bose stopy i uroczystość w plenerze wyglądały oryginalnie i bardzo romantycznie.

Nie zabrakło również nieudanych wyborów, ale w tej kategorii wygrywa zdecydowanie przepiękna, skądinąd , Natalie Portman, która w dniu swojego ślubu chyba celowo postanowiła nie wyróżniać się z tłumu.

Najgłośniej jednak, przynajmniej w naszym kraju, było o ślubie Oli Kwaśniewskiej. Uroczystość i jej okoliczności omawiały wszystkie media, ocenom nie było końca, jednak Ola wyglądała perfekcyjnie, zaś samo wesele należało do tych z najwyższej półki.

A Wam, który ślub podobał się najbardziej?
<


  Zobacz również...
 • Włoski ślub Jessici Biel i Justina Timberlake
  Włoski ślub Jessici Biel i Justina Timberlake Tej pary nie trzeba przedstawiać nikomu. Justin i Jessica są i byli niezwykle popularni, ale odkąd stali się parą, właściwie nie schodzą z pierwszych stron gazet. Ona piękna i utalentowana, on wszechstronny i niezwykle przystojny. Pobrali się we Włoszech i ... poznajcie szczegóły!
 • Romantyczny ślub Amber Tamblyn i Davida Crossa
  Romantyczny ślub Amber Tamblyn i Davida Crossa Czy holywoodzki ślub to bajecznie drogie kreacje i wystawne przyjęcia w luksusowych hotelach? Nie. Udowodniła to Amber Tamblyn, której ślub to chyba najpiękniejsza i najbardziej oryginalna ceremonia wśród gwiazd jaką widziałyśmy. Sprawdźcie!
 • Klimatyczny ślub Anne Hathaway i Adama Shulmana
  Klimatyczny ślub Anne Hathaway i Adama Shulmana Pod koniec września zagraniczne media żyły kolejnym spektakularnym ślubem gwiazd wielkiego formatu. Na ślubnym kobiercu stanęła bowiem słynna para aktorska Anne Hathaway i Adam Shulman.
 • Relacja ze ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha
  Relacja ze ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha Specjalista od kreowania wizerunku z firmy Dyplomata, Małgorzata Skudlarska, była na ślubie Oli Kwaśniewskiej i specjalnie dla nas przygotowała relację z tego wydarzenia. Zobaczcie!

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

test 123 test [Idź do bloga]