Sławne śluby

Najpiękniejsze śluby gwiazd w 2012

Sezon ślubny powoli zbliża się ku końcowi, podobnie jak rok 2012. Zaczynamy więc podsumowania wszystkiego, co działo się w ślubnym świecie. Dziś pokażemy Wam najpiękniejsze i najbardziej popularne śluby gwiazd.

Autor: Aleksandra Łańcucka

Są piękne, bogate i niezwykle stylowe. Nic więc dziwnego, że stylizacje ślubne gwiazd podglądają panny młode na całym świecie, starając się upodobnić do swoich idoli lub po prostu czerpią inspiracje z ich pomysłów. Kto w tym roku inspirował najbardziej? Zobaczcie!

Choć w tym roku brakowało zdecydowanie tak wielkiego wydarzenia, jakim w roku ubiegłym był królewski ślub w Wielkiej Brytanii, to największe gwiazdy dopisały i doczekaliśmy się kilku spektakularnych wydarzeń.

Najbardziej oczekiwanym ślubem roku 2012 był z pewnością ślub Jessici Biel i Justina Timberlakea. Para faktycznie się pobrała, ale uroczystość odbyła się w wielkiej tajemnicy.

Najciekawszą kreacją była niewątpliwie, naszym zdaniem, suknia ślubna Amber Tamblyn. Słoneczna, koronkowa suknia ślubna, bose stopy i uroczystość w plenerze wyglądały oryginalnie i bardzo romantycznie.

Nie zabrakło również nieudanych wyborów, ale w tej kategorii wygrywa zdecydowanie przepiękna, skądinąd , Natalie Portman, która w dniu swojego ślubu chyba celowo postanowiła nie wyróżniać się z tłumu.

Najgłośniej jednak, przynajmniej w naszym kraju, było o ślubie Oli Kwaśniewskiej. Uroczystość i jej okoliczności omawiały wszystkie media, ocenom nie było końca, jednak Ola wyglądała perfekcyjnie, zaś samo wesele należało do tych z najwyższej półki.

A Wam, który ślub podobał się najbardziej?
<


  Zobacz również...
 • Włoski ślub Jessici Biel i Justina Timberlake
  Włoski ślub Jessici Biel i Justina Timberlake Tej pary nie trzeba przedstawiać nikomu. Justin i Jessica są i byli niezwykle popularni, ale odkąd stali się parą, właściwie nie schodzą z pierwszych stron gazet. Ona piękna i utalentowana, on wszechstronny i niezwykle przystojny. Pobrali się we Włoszech i ... poznajcie szczegóły!
 • Romantyczny ślub Amber Tamblyn i Davida Crossa
  Romantyczny ślub Amber Tamblyn i Davida Crossa Czy holywoodzki ślub to bajecznie drogie kreacje i wystawne przyjęcia w luksusowych hotelach? Nie. Udowodniła to Amber Tamblyn, której ślub to chyba najpiękniejsza i najbardziej oryginalna ceremonia wśród gwiazd jaką widziałyśmy. Sprawdźcie!
 • Klimatyczny ślub Anne Hathaway i Adama Shulmana
  Klimatyczny ślub Anne Hathaway i Adama Shulmana Pod koniec września zagraniczne media żyły kolejnym spektakularnym ślubem gwiazd wielkiego formatu. Na ślubnym kobiercu stanęła bowiem słynna para aktorska Anne Hathaway i Adam Shulman.
 • Relacja ze ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha
  Relacja ze ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha Specjalista od kreowania wizerunku z firmy Dyplomata, Małgorzata Skudlarska, była na ślubie Oli Kwaśniewskiej i specjalnie dla nas przygotowała relację z tego wydarzenia. Zobaczcie!

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]