Wiązanki ślubne i kwiaty

Trendy ślubne 2013: bukiety ślubne

Bierzesz ślub w 2013 roku? Jeśli tak, już dziś dowiedz się, jakie bukiety ślubne będą hitem w sezonie ślubnym 2013 i wybierz dla siebie wymarzony typ bukietu ślubnego.

1
Bukiety ślubne w jednolitych barwach. Idealnie podkreślą kolor przewodni wesela.

Bukiety ślubne w jednolitych barwach. Idealnie podkreślą kolor przewodni wesela.

1
Autor: Aleksandra Łańcucka

Bierzesz ślub w 2013 roku? Jeśli tak, już dziś dowiedz się, jakie bukiety ślubne będą hitem w sezonie ślubnym 2013 i wybierz dla siebie wymarzony typ bukietu ślubnego.

Jednobarwne bukiety ślubne


W kolejnym sezonie ślubnym hitem będą bukiety ślubne w jednolitym kolorze. Bukiet może składać się z wielu gatunków kwiatów o różnych fakturach i kształtach, jednak ich kolor powinien być możliwie jak najbardziej zbliżony. Takie rozwiązanie doskonale podkreśli kolor przewodni ślubu i wesela.

Tęczowe bukiety ślubne


Tęczowy bukiet ślubny może składać się ze specjalnie barwionych kwiatów, bądź pojedynczych sztuk tworzących razem kolory tęczy. Taki bukiet ślubny będzie pasować do niemal każdej stylizacji ślubnej i daje sporo swobody w doborze pozostałych dodatków. Ale uwaga. Jeśli wybierzecie taki bukiet, pozostałe dodatki powinny być raczej stonowane.

Bukiety ślubne ombre


Ombre to prawdziwy hit. Cieniowane dodatki ślubne wyglądają przepięknie, pokochały je panny młode na całym świecie. Bukiet ślubny ombre to doskonałe, bardzo eleganckie i subtelne rozwiązanie. Jest też dość proste. Wystarczy wybrać kwiaty w różnych odcieniach jednego koloru.
<


  Zobacz również...
 • Jak dobrać bukiet ślubny do sukni ślubnej?
  Jak dobrać bukiet ślubny do sukni ślubnej? Cały czas zastanawiasz się, jak powinien wyglądać Twój ślubny bukiet idealny? Powinien być dopasowany do Twojej sukni ślubnej. Oto dziesięć przykładów najbardziej typowych sukni ślubnych i dobranych do nich bukietów ślubnych.
 • Bukiety ślubne z żonkili: zdjęcia
  Bukiety ślubne z żonkili: zdjęcia Choć z pozoru żonkile to kwiaty pospolite i nieciekawe jest wprost przeciwnie. Mają mnóstwo zalet, z których najważniejszymi są niska cena i przepiękny żółty odcień, który doskonale ozywi stylizację ślubną!
 • Bukiety ślubne z magnolii: zdjęcia
  Bukiety ślubne z magnolii: zdjęcia Magnolie to kwiaty egzotyczne o przepięknym, intensywnym zapachu. ich oryginalny wygląd doskonale pasować będzie do stylizacji ślubnej vintage i koronkowej sukni ślubnej. Zobacz naszą galerię zdjęć!
 • Bukiety ślubne z frezji: zdjęcia
  Bukiety ślubne z frezji: zdjęcia Subtelne, delikatne, o przepięknym intensywnym zapachu. Takie są frezje. Te kwiaty idealnie nadają się do bukietu ślubnego jako ich główny składnik bądź efektowny dodatek. Zobaczcie naszą galerię zdjęć bukietów ślubnych z frezji!

głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

Pick the best writing service to fulfill your needs! Our company's aim is to provide customers with quality academic writing of any difficulty and span. https://www.lifetipspro.com/is-technology-good-or-bad-for-us/ ... [Idź do bloga]