Jesteś w: Ślub | Zorganizuj swój ślub | Atrakcje weselne | Iluzjonistka Marta Jasińska

Iluzjonistka Marta Jasińska

Iluzjonistka Marta Jasińska

  (Atrakcje weselne)
Iluzjonistka Marta Jasińska - Atrakcje weselne

Iluzjonista - Twój weselny as w rękawie

Chcielibyście aby wasze wesele było iście magiczne i długo wspominane?
Nic prostszego - zamówcie pokaz iluzji Marty Jasińskiej!

Iluzjonistka prezentuje zaskakujące efekty iluzjonistyczne w konwencji iluzji na wesoło. Cała widownia angażowana jest w to, co dzieje się na scenie, a do pomocy w czarowaniu zapraszani są asystenci z publiczności. Umiejętności aktorskie artystki, silna interakcja z widzami oraz zabawne i efektowne triki gwarantują wspaniałą zabawę i iście czarodziejskie wspomnienia.

Macie pytania, specjalną prośbę, lub po prostu chcielibyście dowiedzieć się więcej o występie z pierwszej ręki?

Iluzjonistka chętnie spotka się z wami lub skontaktuje się telefonicznie!

Iluzjonistka Marta Jasińska

WartoWiedzieć

  • Lokalizacja:cała polska, 24 h
  • Okres działalności:cały rok
  • Lata doświadczenia: regularne występy na weselach w całej Polsce

Promocje

Jedyna i niepowtarzalna oferta: Darmowy występ iluzjonistyczny na Państwa weselu w zamian za nakręcenie i zmontowanie filmiku promocyjnego (1-3 minutowego) z tego występu i zgodę na udostępnianie go w celach reklamowych.

Oferta Iluzjonistka Marta Jasińska:


  • Oferowane usługi: magiczne wesele - pokaz iluzji na wesoło na scenie lub na wydzielonej na pokaz przestrzeni close up magic, czyli magia dziejąca się w dłoniach widza - iluzjonistka prezentuje efekty iluzjonistyczne przy specjalnie zorganizowanym stanowisku lub porusza się między stolikami program weselny Exclusive- występ iluzjonistyczny na scenie oraz iluzja close-upOFERTA
  • W cenie: Programy do wyboru: Program sceniczny: 25-30 min występu iluzjonistycznego Program iluzji close-up: w zależności od liczby gości i formy pracy, od 1 do 2 godzin. Program Exclusive:25-30 min występu iluzjonistycznego oraz pokaz iluzji close up 1 do 2 godzin.
  • Kiedy najlepiej się kontaktować: Najlepiej ok. trzy miesiące przed wydarzeniem
  • Specjalność: Iluzjonistka Marta Jasińska specjalizuje się w programach iluzji komediowej, która wykorzystuje zabawne i zaskakujące triki magiczne, aby jak najmocniej zaangażować w widowisko publiczność i dostarczyć jej wielu niezapomnianych wspomnień.
  • Sposób zapłaty:30 % zaliczki na konto, reszta gotówką płatne na weselu lub przelewem w przeciągu 7 dni po wykonaniu usługi
  • Co mnie wyróżnia: Wykonuję programy iluzji na wesoło, które zapewniają dobrą zabawę i interakcję z widownią. Bogate doświadczenie sceniczne, inteligentny humor i artystyczne tradycje rodzinne gwarantują widowisko na wysokim poziomie. Do wykonania programu potrzebny jest jedynie fragment wydzielonej przestrzeni i mikrofon bezprzewodowy.

Opis Iluzjonistka Marta Jasińska Opis Iluzjonistka Marta Jasińska Opis Iluzjonistka Marta Jasińska
Poproś o kosztorys i termin. Gratis!

Ślubclick ułatwia Ci organizację Twojego ślubu i wesela.
Wypełnij formularz i w mniej niż 48 godzin Marta Jasińska, Manager Ślubów i Wesel w
Iluzjonistka Marta Jasińska skontaktuje się z Tobą bezpośrednio!Stała: Tak Nie
*pola wymagane

Wyślij formularz bezpośrednio do Managera Ślubów i Wesel w Iluzjonistka Marta Jasińska.
Ta usługa jest bezpłatna i do niczego Cię nie zobowiązuje.


Ya existe un perfil asociado a este correo electrónico. Podemos reenviarte la contraseña en un segundo. Haz clic en ¿Olvidaste la contraseña?

Tendrás acceso completo y gratuito a los servicios del portal. Descuentos y promociones especiales, tus peticiones de presupuesto organizadas, herramientas para ayudarte a organizar la boda, acceso ilimitado a todos los vídeos y artículos, tu propio blog y mucho más.Użytkownik:
Hasło:
ZApomniałaś/eś hasła??
Oceń przydatność tego materiału
Interesuje Cię ta oferta? Zobacz jak najłatwiej skontaktować się z tą firmą!