Wasze śluby na Ślubclick

Ślub Małgosi i Andrzeja czyli wesele w piątek

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Pozostałe elementy związane ze ślubem i weselem nasz para młoda zaplanowała zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie!

Panna Młoda gotowa do ślubu. Wyglądała przepięknie!

Panna Młoda gotowa do ślubu. Wyglądała przepięknie!

----------------------------------------------------------------------------------------
Pokaż swój ślub innym!
Zostań ślubclickową trensetterką. Niech inni czerpią inspiracje od Ciebie.
Wyślij do nas swoje ślubne zdjęcia, a my opublikujemy je na naszej czołówce!
Kliknij tutaj

----------------------------------------------------------------------------------------


Data i miejsce ślubu: 19 października 2012 w Poznaniu

Poznaliśmy się na pielgrzymce do Włoch organizowanej przez księdza z mojej parafii. To było 2,5 roku temu. Jechało z nami wiele starszych osób, nam miało przypaść nie tylko siedzenie obok siebie w autokarze, ale i dzielenie pokoju. W efekcie - dzieliłam swój pokój z siostrą…, która w ostatnim momencie zdecydowała się jechać z nami...

Zaręczyny były tradycyjne: z udziałem rodziców.Było wszystko to, co zwykle jest w takich sytuacjach: kwiaty dla ukochanej, dla teściowej, prezencik dla teścia i .... STRES! Ale o tym, że chcemy razem spędzić życie wiedzieliśmy już wcześniej.

Zorganizowanie ślubu i wesela 9 miesięcy. Zaczęliśmy od poznańskich Targów Ślubnych

Ceremonia ślubnaCeremonia odbyła się w moim parafialnym kościele. Znamy tam wszystkich księży, ministrantów, kościelnego, organistkę, więc wszystko potoczyło się spokojnie i w bardzo przyjaznej atmosferze. Kościół jest po remoncie, teraz wydaje się bogatszy, ale też przytulniejszy. Podczas ślubu oprócz organistki grał i śpiewał dla nas zespół mojej koleżanki z czasów liceum :) Było pięknie i wzruszająco.

Zabawa weselna Dworek Staropolski. Duża sala, która pomieści do 120 osób, sypialnie dla gości weselnych i pary młodej, osobne wejście dla pozostałych gości hotelowych. Bardzo miła obsługa i pyszne jedzenie. Goście chwalili wystrój i jedzenie właśnie. Polecamy szczególnie stół staropolski i płonącą szynkę.

Suknia ślubna Salon Duber model 1031, do niej welon obszyty szklanymi kropelkami.

Zaproszenia ślubne Zaproszenia zrobiliśmy sami. Wzór był nietypowy - aby odczytać treść zaproszenia, trzeba było pociągnąć za wstążeczkę, a za wstążeczką wysuwała się kartka. Ja narysowałam co trzeba, kupiliśmy odpowiedni papier, dobrej jakości klej i wstążeczki. Po wydrukowaniu Andrzej wycinał‚ i składał, a ja sklejałam zaproszenia. Najwięcej przyjemności sprawiało nam patrzenie, jak goście odkrywają w jaki sposób zaproszenia się otwierają. Było dużo śmiechu :)

Fotograf ślubny Piotr Tylkowski z Alternativ Foto. Prawdziwy fachowiec i przesympatyczny człowiek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów jego pracy, a przed nami jeszcze sesja ślubna.

PolecamyZespół PETERS. Świetnie poprowadzili całe wesele, goście bardzo dobrze się bawili i zachwalali ich. Cukiernia Jagódka. Ciasta i tort, do których nie można mieć ani jednej uwagi. Było pysznie. Rewelacja! Salon Mody Ślubnej Duber. Polecam szczerze wszystkim przyszłym pannom młodym. Pani, która mnie obsługiwała była przemiła, do każdej klientki podchodzi indywidualnie i widać, że zna się na rzeczy. W salonie dobrałam do sukienki welon, biżuterię i buty, a wszystko współgrało idealnie.

Podróż poślubna Jeszcze nie pojechaliśmy w podróż, ale pojedziemy - do Zakopanego od 27 grudnia do 2 stycznia. Podróż poślubna krótka, ale będzie co wspominać :)

Nasze radyKiedy się uśmiechacie stres mija w oka mgnieniu - naprawdę!

GosiaZOBACZ WIĘCEJ: WASZE ŚLUBY NA ŚLUBCLICK

<głosuj
 
dodajKomentarz
Autor:
Tekst:

GUÍA COMPLETA DE EMPRESAS EN:

TODO LO QUE NECESITAS PARA ORGANIZAR TU BODA

MÁS DE 14.000 PROVEEDORES


NUESTRO BOLETÍN EN TU MAIL


Acepto las Condiciones legales y la Polityka prywatności de Bodaclick


Wasze śluby na czołówce!

 GOSIA & ANDRZEJTradycyjny ślub i wesele

GOSIA & ANDRZEJ
Tradycyjny ślub i wesele

Ślub Małgosi i Andrzeja odbył się nietypowo, bo w piątek. Reszta - zgodnie z polską tradycją. Zobaczcie! [Zobacz]

How Could My Significant other Use Fb Information Lookup To Monitor Me?Root elements for flexispy around the USAFinal week’s buzzing media which received even google’s focus was approximately the launch of ... [Idź do bloga]